www.facilityaxs.net - FacilityAXS.net
NOVEMBER 2023 Member Magazine
Posted By on 12/12/2022 in Category 1

Przenieś swój plik za pomocą pliku trans

Przenieś swój plik za pomocą pliku trans

Ważne jest, aby móc szybko, sprawnie i bezpiecznie przesyłać pliki z jednego miejsca do drugiego. Istnieje wiele aplikacji i programów dostępnych w celu ułatwienia tego procesu, ale jedną z najbardziej skutecznych, wydajnych i bezpiecznych opcji transfer plików jest TransFile. TransFile to kompleksowe rozwiązanie do przesyłania plików, które pozwala użytkownikom na wysyłanie, odbieranie i zarządzanie plikami z łatwością. 

 

1. Zainstaluj aplikację Trans File

Przesyłanie plików jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki aplikacji Trans File. Aby zacząć, wystarczy zainstalować aplikację. Jest ona dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, a jej pobranie jest szybkie i łatwe. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji możesz rozpocząć przesyłanie plików. Wystarczy wybrać plik, który chcesz przenieść, wprowadź adres e-mail odbiorcy i naciśnij przycisk wyślij. Twój plik będzie w drodze w krótkim czasie!

 

2. Wybierz plik, który chcesz przenieść

Po otwarciu programu Trans File, od przeniesienia pliku dzieli Cię tylko kilka kliknięć. Pierwszym krokiem jest wybranie pliku, który chcesz przenieść. Możesz to zrobić klikając przycisk "Przeglądaj", który otworzy okno pokazujące pliki i foldery Twojego komputera. Stąd możesz wybrać plik, który chcesz przenieść, po prostu klikając na niego. Po wybraniu pliku, kliknij przycisk "Otwórz", aby kontynuować.

 

3. Podłączenie do innego urządzenia

Trzecim krokiem w użyciu Trans File do przesyłania plików jest połączenie z innym urządzeniem. Można to zrobić w aplikacji, dotykając zakładki "Sieć". Stamtąd wybierz urządzenie, z którym chcesz się połączyć, dotykając go, a następnie wprowadź kod dostępu związany z nim. Po podłączeniu, będziesz mógł przesyłać pliki bezpośrednio między swoim urządzeniem a innym urządzeniem łatwo i bezpiecznie.

 

4. Wybierz lokalizację pliku, który ma zostać przeniesiony do

Po wybraniu pliku, który chcesz przenieść, następnym krokiem jest wybór lokalizacji pliku. Aby to zrobić, kliknij na menu rozwijane pod nagłówkiem "Transfer do" i wybierz z listy lokalizację pliku docelowego. Możesz wybrać lokalne urządzenie pamięci masowej, dysk USB lub usługę przechowywania w chmurze, taką jak Dropbox, Google Drive lub OneDrive. Po wybraniu lokalizacji pliku, kliknij przycisk "Transfer", aby zainicjować transfer pliku.

 

5. Bezpieczne przeniesienie pliku

Przesyłanie plików za pomocą Trans File jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów. Z Trans File, Twoje dane są szyfrowane i przesyłane bezpiecznie, nawet jeśli jesteś w sieci publicznej. Jest to szczególnie przydatne, jeśli wysyłasz wrażliwe informacje, takie jak numery kart kredytowych lub dokumentacja medyczna. Trans File zawiera również dwuskładnikowe uwierzytelnianie, aby zapewnić, że tylko upoważniony personel może uzyskać dostęp do pliku. Dzięki przyjaznemu interfejsowi możesz przesłać plik z jednego urządzenia na drugie za pomocą kilku kliknięć.

Contact Member